متافیزیک و ارتباط با ارواح

خروج روح از بدن

سلام دوستان عزیزم.امروز میپردازیم به قسمت دوم خروج روح از بدن.قبل از شروع این مبحث باید خاطر نشان کنم که

در ایام مدارس یک هفته یک بار وبلاگ را به روز میکنم

دنباله ی موضوع را میگیرم و این مبحث را شروع میکنم.

یکی از دوستان من پرسیدند آیا انسان میتواند با اراده ی ذهنی خود این کار را انجام دهد؟با این که جواب ایشان را از طریق نظرات دادم ولی اینجا هم در دسترس عموم میگذارم که جواب جز بله چیز دیگری نیست.حالا امروز تمرینات رو در همین پست میذارم.

هزاران نفر مانند خود من این تجربه را گذراندند.ولی ۳ نفر اصلی یعنی مثلث O.B.E کالووی,مالدون,مونرو هستند که من تمرینات این ۳ را میگذارم.منتهی کالووی میگفت که نباید این تجربه را از سر گذراند.

(از کتاب خروج روح از بدن)

تمرین مالدون:

در هنگام به خواب رفتن هوشیار شوید.بعد که به حالت خواب و بیداری رفتید فکر کنید که روی یک بالابر هستید یا دارید پرواز میکنید.

تمرین مونرو:

در اتاقی گرم وتاریک که کسی مزاحم شما نمیشود دراز بکشید.سرتان باید رو به شمال باشد.دکمه لباسهایتان را باز کنید و هرگونه زیور آلات را از خود دور کنید.

ذهن و جسمتان را حالت آرمندگی در بیاورید.چشمانتات را ببندید و منظم نفس بکشید.دهانتان باید اندکی باز باشد.

تصویری واحد را پیش رو مجسم کنیدتا به حالت خواب رفتن نزدیک شوید.وقتی به مرز هشیاری و خواب رسیدید بر روی تاریکی پشت پلک هایتان تمرکز کنید

بعد بر روی نقطه ای ۲۵ سانت جلو تر از پیشانیتان تمرکز کنید تا ارتعاشی که مقدمه ی خروج روح از جسم است آغاز شود.وقتی این لرزش شروع شد نقطه ی تمرکز را به ۱۵ سانتی نزدیک کنید و در آنجا خطی موازی بدنتان فرض کنید و مجسم کنید ارتعاش در آنجا صورت میگرد.ارتعاش را به سر خود منتقل کنید.

تسلط بر ارتعاش را با انتقال آن به بدنتان حفظ کنید.سعی کنید ارتعاش را از سر به نوک پا و بالعکس حرکت کند.وقتی توانستید این ارتعاش را با فرمان ذهنتان ایجاد کنید.لحظه ی خروج روح از بدن فرارسیده

ذهنتان را بر روی این اندیشه متمرکز کنید که شناور شدن در هوا چقدر لذت بخش است.این فکر را در ذهن نگه دارید و جسم اختری شما به سوی بالا صعود میکند.

برای بازگشت به جسم مادی ذهنتان را بر روی یکی شدن دو وجودخود متمرکز کنید.

خوش بگذره.

 

 

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هشتم شهریور ۱۳۸۹ساعت 13:1  توسط hоонам  |